Pomagaj z nami

Fundacja Caroline B. LeFrak od lat rozwija lekką atletykę w Polsce m.in. poprzez:

• fundowanie stypendiów sportowych utalentowanym zawodnikom,
  • dofinansowanie szkolenia młodych  sportowców,
  • dofinansowanie sprzętu lekkoatletycznego szkołom i klubom,
  • organizację kursów instruktorskich,
  • organizację imprez sportowych i zawodów dla dzieci i młodzieży.

Możesz wspierać nasze działania i dać szansę młodym lekkoatletom wybierając jedną z poniższych form pomocy:

Możesz wspierać działania nasze działania poprzez przekazanie 1% podatku za rok 2017.

Pamiętaj, żeby w zeznaniu podatkowym wpisać nasz numer KRS 0000453692.

Możesz wspierać nasze działania dzięki zakupom internetowym przez serwis fanimani.pl.

Ty robisz zakupy tak jak zawsze, a sklep przekazuje część ich wartości na nasze konto.

Jak to zrobić?

1. Wejdź na https://fanimani.pl/fundacja-caroline-b-lefrak/ i kliknij “Wspieram”
  2. Wybierz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
  3. Zrób zakupy tak jak zawsze – Fundacja Caroline B. LeFrak otrzyma część wartości Twoich zakupów.

To naprawdę proste!

Możesz wspierać nasze działania poprzez przekazanie darowizny pieniężnej, którą można odliczyć od kwoty opodatkowania

– osoby fizyczne 6 % (PIT)

– osoby prawne 10 % (CIT)